Můžete si vybrat z omalovánek a vybarvit si sami, nebo vám mohu zaslat již mnou vybarvenou mandalu.

 

Léčivé mandaly od Karin

Mandaly od Karin jsou autorské ručně kreslené harmonizační mandaly. Výborné pro vás i jako milý dárek pro rodinu či přátele. Vybarvené obrázky níže jsou ilustrační, abyste věděli, jak mohou vaše mandaly vypadat. Omalovánky si vybarví každý pastelkami zcela intuitivně po svém. Každý sešit obsahuje uvedený počet listů k vymalování. Žádné mandaly se neopakují, nejsou „na množství“, jsou na kvalitu. Každá jedna mandala od Karin je 100% originální, channelována „shora“ a s pečlivostí vytvořena pro váš kvalitní léčebný duševní zážitek. Objednat můžete dole na této stránce.

Mandaly pro radost – omalovánky

Mandaly pro radost

Cena: 160 Kč / 6.96,- € První sešit léčivých mandal od Karin se jmenuje Mandaly pro radost. Jedná se o sešit 11 originálních omalovánek mandal, jež jsou vtištěny na formát A4 a svázané do vazby. Mandaly pro radost léčí vnitřní dítě. Funkcí každé jednotlivé mandaly je léčit duši, zabavit, pobavit, odreagovat, probudit vaše vnitřní dítě (centrum radosti uvnitř každého z nás), uvolnit a napravovat. Dopřejte si v životě radost a lehkost.

Čakrové mandaly – omalovánky

Mandaly pro radost

Cena: 160 Kč / 6.96,- € Druhý sešit léčivých mandal od Karin. Čakrové omalovánky obsahují 10 originálních omalovánek mandal, které zharmonizují a zprůchodní všechna vaše důležitá energetická centra. Během vybarvování se vaše čakry oživí, zprůchodní a zharmonizují. Opět rozměr listů A4 svázaných do vazby. Vykreslené mandaly lze použít i pro budoucí harmonizaci vašich čaker – vybarvením si mandaly individuálně aktivujete právě pro váš typ energie, následně vám pro harmonizování vašich čaker několik vteřin pohledu na vybarvené mandaly. Vaše čakry se pak listováním a zadíváním se na každou mandalu automaticky „vyladí“.

Dopřejte si originalitu a autentičnost. Mandaly od Karin nekoupíte nikde jinde – pouze na této stránce.

Doprava – Česká republika:
Česká pošta – doporučené psaní: 65,- Kč
DPD – doručení na adresu: 110,- Kč
Zásilkovna –

Doprava – Slovensko:
Slovenská pošta – balík na adresu: 5.55,- €
Kurýr GLS – balík na adresu: 5.55,- €
Zásilkovna –

  • Zasílám do České republiky a na Slovensko.
  • Obchodní podmínky se řídí standardním občanským zákoníkem – do 14 dnů od převzetí máte právo nepoužitý sešit mandal vrátit. Případné reklamace nebo otázky směrujte na e-mail: karmandalka@gmail.com
  • Platba je možná v českých korunách i EUR – českým i slovenským bankovním převodem.
  • Na dobírku nezasíláme – pouze platba předem převodem na účet. Po zaslání objednávky obdržíte platební údaje.

Objednávka omalovánek léčivých mandal

Na e-mailu: karmandalka@gmail.com